Pro dosažení nejlepších výsledků opalování je nutné používání správné kosmetiky. Je ale důležité používat kosmetiku vhodnou pro Váš typ pleti. Nabízíme několik základních typů solární kosmetiky a díky tomu si může každý vybrat takovou, která mu nejvíce vyhovuje. Všechny krémy nabízíme nejen ve větších lahvičkách, ale také jaké jednorázové pytlíčky, které jsou ideální pro vyzkoušení a výběr nejvhodnějšího krému.

 

Tanning Lotion (Opalovací krém)

Při opalování na soláriu je třeba dosáhnout rychlého opálení. Zároveň je cílem kůži vystavit UV zářením na co nejmenší čas. Ale jak se mohu stát zdravou hnědou? Opalovací pleťové přípravky Tannymaxx obsahují vysoce účinné pěnové urychlovače a zajišťují rychlou hnědou pleť v soláriu. Díky ingrediencím, které intenzivně pečují o pleť a zároveň urychlují opalování, je pokožka dostatečně hydratována a tvoří ideální základ pro efektivní opalování. Díky vzájemnému působení účinné látky Tyrosine, obsaženým v akcelerátorech, s UV zářením se posiluje opálení. Při použití pěnového akcelerátoru získáte maximum z opalování. Akcelerátory na opalování jsou vhodné jako krém pro solárium, stejně jako přípravu na opalování na slunci

 

Bronzing Lotion (Bronzující mléko)

Bronzingové opalovací krémy jsou právě tou pravou volbou pro ty, kteří hledají ještě větší opálení. Samoopalovací látky obsažené v účinné látce DHA na bázi cukru způsobuje opálení vrchní vrstvy pokožky: I bez pomoci ultrafialových paprsků se tak rychle stává pokožka hnědou. Takže je možné mít krásnou zdravou hnědou pokožku díky použití opalovacích krémů. Kromě toho se tyto krémy používají také ke zlepšení stávajícího opálení, nebo jako prevence nevyrovnaného výsledku. Optimální příprava pokožky před aplikací bronzingových krémů je zásadní pro dosažení jednotného výsledku bez skvrn. Před použitím bronzingových krémů by měla být pokožka očištěna aby se stranili staré kožní buňky. Kromě toho by měla být pokožka dobře hydratována, aby se zabránilo suché kůži, což by mohlo vést k nerovnoměrnému výsledku opalování. Z těchto důvodů jsou všechny bronzingové krémy Tannymaxx vyráběny s vysoce účinnými přísadami pro péči o pokožku, protože jen velmi zdravá pokožka může být rychle a rovnoměrně zbarvena do požadovaného výsedku.

 

Legs (Péče o nohy)

Kůže na nohou je více vystavena vnějším vlivům a je proto více namáhaná. Pro zabránění zvýšené ztráty vlhkosti a předcházení vzniku suché pokožky jsou opalovací krémy Tannymaxx pro nohy, speciálně přizpůsobeny potřebám stresované pokožky. Bronzingové krémy pro opalování nohou nejen posilují kožní bariéru, ale také umožňují rychlé hnědnutí pokožky nohou. Nicméně nohy často vykazují nerovnoměrné výsledky opalování. Dobrá péče a vitalita pokožky je předpokladem rovnoměrného opálení bez slunce. Všechny bronzingové krémy Tannymaxx jsou tudíž vyráběny s vysoce účinnými látkami pro péči o pokožku, kterou vyrazně regenerují, hydratují a posilují bariéru proti vysychání pokožky. Díky tomu vzniká optimální základ pro rovnoměrné opálení. Kromě toho opalovací krémy obsahují činidla pro zpevnění pokožky, které umožňují atraktivní, opálené a krásné nohy.

 

V našich centrech nabízíme kosmetiku značek TannyMaxx a Emerald Bay